Mieszkasz w Swarzędzu lub okolicach i zastanawiasz się gdzie wymienić opony w samochodzie? Nie jesteś zdecydowany gdzie bezproblemowo i szybko wymienisz opony lub koła bez stania w długich kolejkach? Pozwól, że przedstawimy Tobie konkretne argumenty dlaczego warto to zrobić w naszym serwisie!

 • Wszystkie serwisy Premio są nieustannie kontrolowane pod względem jakości wykonywanych usług- dzięki czemu stoi on zawsze na wysokim poziomie, a Ty możesz zachować spokój.
 • Bardzo duża część naszych Klientów to osoby, które przyjeżdżają do nas od kilku, a często nawet od kilkunastu lat (są również przypadki Klientów pamiętających początek firmy sięgający 1991 roku!) – to dla nas najlepsza rekomendacja, a dla Ciebie pewność, że najważniejszy jest dla nas człowiek.
 • Każda nasza usługa jest objęta gwarancją, a wszystkie prace jakie wykonujemy są ubezpieczone OC firmy – wiedząc o tym możesz być pewny, że zawsze możesz liczyć na naszą pomoc i zostaniesz należycie obsłużony.
 • Nie zatrudniamy pracowników sezonowych! Serwisanci zajmujący się wymianą opon robią to często od lat i mają na swoim koncie tysiące przełożonych opon – takim profesjonalistom można śmiało zaufać.
 • Jesteśmy naprawdę blisko – nasza lokalizacja zaledwie 200 metrów od skrzyżowania ul. Poznańskiej z ul. Kirkora (stacja BP i McDonald w Swarzędzu) pozwoli Tobie szybko dotrzeć na miejsce.

Czy chciałbyś poznać kolejne powody, które umilą Tobie całą usługę związaną z wymianą opon?

 • Posiadamy komfortową poczekalnię, gdzie spokojnie usiądzie 6 osób w osobnych fotelach przy stoliku na którym można np. położyć laptopa, poczytać świeżą prasę dostępną na stołach bądź po prostu zająć się oglądaniem telewizji.
 • Kawa lub herbata w różnych wariantach jest u nas dostępna bezpłatnie. Niezależnie czy przyjechałeś na wymianę opon, czy tylko zapytać o ofertę opon zapraszamy wszystkich do naszego kącika z ciepłymi napojami i chłodną wodą.
 • Dostęp do sieci Wi-fi bez ograniczeń i bez dodatkowego logowania, wystarczy wybrać nasz Hotspot i już możesz surfować po sieci bez wykorzystywania cennych megabajtów z sieci komórkowej.
 • Jesteśmy przygotowani również na dzieci – w naszej poczekalni znajduje się kącik dziecięcy, w którym można się bawić i kolorować.
 • U nas zapłacisz bez problemu kartą.

Jeżeli chcesz wiedzieć coś więcej o naszej pracy i jej zakresie :

 • U nas nie tylko wymienisz opony, czy wyważysz koła. Zajmujemy się również naprawą opon, prostowaniem felg stalowych i aluminiowych, piaskowaniem, renowacją felg, konserwacją opon, pompowaniem kół azotem, wyważaniem felg nieprzelotowych i nie tylko. Do tematu serwisowania opon podchodzimy bardzo kompleksowo!
 • Wprowadziliśmy niespotykaną w naszej okolicy usługę konserwacji opon znajdujących się u nas na przechowalni. Specjalnie dla Państwa wybudowaliśmy w 2015 roku nowy magazyn, w którym opony są przechowywane zgodnie z wszystkimi zaleceniami producentów.
 • Podczas wymiany opon nie zajmujemy się pracą tylko w tym zakresie. Nasi serwisanci sprawdzą stan hamulców, w każdym z odkręconych kół i poinformują w przypadku zaistniałych nieprawidłowości.
 • Staramy się wykonywać usługi od ręki. Chcesz zakupić u nas nowe opony, a podczas wymiany zauważyliśmy, że stare opony były nierówno zużyte? Skontrolujemy geometrię tak abyś mógł bezpiecznie wyruszyć w dalszą jazdę bez umawiania się na następny serwis.
 • Prowadzimy również szeroki zakres usług związanych z mechaniką samochodową, dzięki czemu możesz powierzyć nam swój samochód w kompleksową opiekę. Jeżeli okaże się, że nie możemy Tobie pomóc bezpośrednio, postaramy się poszukać rozwiązania razem z Tobą.

Wszystkie osoby które chciałyby skorzystać z naszych usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 888 545 888 . Polecamy również nasz e-kalendarz dostępny po lewej stronie strony internetowej, dzięki któremu zapiszesz się na usługę w dowolnym momencie!

Call Now Button