Kompleksowa zajmuje się renowacją felg zarówno stalowych i aluminiowych.

 

Proces odnowy felg dzielimy na kilka etapów. Pierwszym z nich jest komora piaskarska w której ręcznie usuwana jest cała stara powłoka lakiernicza. Dzięki temu, że proces odbywa się ręcznie nie ma mowy o jakichś niedociągnięciach. Kolejnym etapam jest uzupełnienie ubytków poprzez napawanie felgi lub szpachlowanie w przypadku drobnych rys. Felga po takim przygotowaniu zostaje pokryta lakierem podkładowym.

 

Kolejny etap to wysuszenie felgi w piecu, po którym najstępuje pokrycie felgi lakierem bazowym czyli kolorem. Do standardowych kolorów należą: SREBRNY, GRAFIT, CZARNY, BIAŁY. Każdy inny kolor jest możliwy na specjalne zamówienie. Kolejnym etapem jest ponowne utwardzenie nadanego koloru w piecu, to dzięki temu procesowi odmalowane felgi uzyskują odpowiednią twardość. Ostatnim punktem jest nałożenie lakieru bezbarwnego i utwardzenie go w piecu.

Jakość stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego czas trwania usługi to ok. 4 dni, jednak w czasie sezonu wymiany opon czas ten może ulec znacznemu wydłużeniu.

Call Now Button