Bezpłatne odgrzybianie układu klimatyzacji

Przy skorzystaniu z przechowalni opon i kół naszego serwisu zapraszamy od czerwca do końca września na bezpłatną odgrzybianie metodą ozonowania układu klimatyzacji. Polecamy równocześnie takie usługi jak serwis klimatyzacji, wymianę filtr kabinowego, czyszczenia parownika klimatyzacji. Warto przynajmniej raz na dwa lata wykonać przegląd układu klimatyzacji (najlepiej raz w roku) podczas którego mechanik prócz wzrokowego przeglądu układu wykona serwis polegający na recyklingu czynnika z układu,  osuszeniu układu z wilgoci, wykonaniu podstawowego testu szczelności, wymianie oleju krążącego wraz z czynnikiem, napełnienie prawidłową ilością gazu.

INNE PROMOCJE

440 // cena oryginalna 389 // cena w promocji
Zapraszamy do zakupu opon letnich i całorocznych w promocyjnych cenach. Zapoznaj się z nasza konkurencyjną ceną i wykonaj zakupu i montażu kompleksowo w jednym miejscu!
64,00zł. // cena oryginalna 49,00zł. // cena w promocji
Zapraszamy na wymianę i zakup oleju Castrol Edge 5W30 w promocyjnej cenie 49zł./l.. W ofercie posiadamy oleje o różnych lepkościach również takich producentów jak Mobil, Motul, Valvoline, Coma, Shell, Total i nie tylko.