Niestety nie jesteśmy w stanie przedstawić Państwu pełnego cennika opon dostępnych na miejscu, oraz na zamówienie.

Staramy się sprostać internetowym cenom opon letnich, zimowych i całorocznych dlatego warto się z nami skontaktować.

Dobierzemy dla Państwa opony które najlepiej spełnią Państwa oczekiwania.

W naszej ofercie prócz popularnych marek opon takich jak Goodyear, Dunlop, Continental, Fulda, Michelin, Pirelli, Firestone, Bridgestone można zamówić opony praktycznie każdej marki, w tym nawet te najtańsze azjatyckie np. Goodride, Nexen, Nankang i wiele innych.

Od roku 2018 uruchomiliśmy drugi magazyn opon z którego w przypadku potrzeby możemy przywieźć opony już w 20minut!

W celu poznania pełnej oferty opon zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego serwisu. Na miejscu posiadamy wystawę opon marek Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava oraz Dębica.

Posiadamy wiele opon dostępnych na naszych magazynach. Jeżeli nie posiadamy opon, które spełniają Państwa wymagania możemy je sprowadzić zazwyczaj w przeciągu 1-2 dni roboczych (w zależności od godziny złożenia zamówienia).

Opony zimowe i całoroczne w 2020 roku o średnicy 16″ i większych marek Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava i Dębica posiadają bezpłatną rozszerzoną gwarancję na rok (po zarejestrowaniu). Promocja ta obowiązuje tylko w sieci serwisów Premio. Przez ten okres wszelkie naprawy opon będą wykonywane bezpłatnie w ramach gwarancji. Natomiast opony nie nadające się do naprawy będą wymieniane na nowe.

Więcej szczegółów o akcji dotyczących zakupu i gwarancji na opony letnie dowiesz się w serwisie i na stronie www.premio.pl

Call Now Button